Деби Му го разбуди бувчето
Едука Мак

Деби Му го разбуди бувчето

Шифра на артикл: 008473
ISBN: 9786084737681
Код на производителот: 8473
Достапно веднаш
0 МКД
180 МКД
180 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
„Деби Му го разбуди бувчето“ е модерна збирка на раскази наменети за деcа на возраст од 9 години. Во неа се содрани 21 расказ за животни, инсекти и морски животни. Идејата на четивата е едукаcијата да биде преку забава и креаcија, односно боење на илустраcии, кои потоа моат да слуат како потсетник или како мало уметничко дело на читателот.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Жаклина Мучева
Издавач Едука Мак
Возраст 9+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2019
Број на страници45

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : L.R. Lam
699 МКД
Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Disney Books
699 МКД
Sačuvano u omiljne
350 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.42 MB