Трофеј
Издавачки центар ТРИ

Трофеј

Шифра на артикл: 002497
ISBN: 9786082304724
Код на производителот: 2497
Достапно веднаш
0 МКД
299 МКД
299 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
жживотот не е игра не е театарска претстава. Нема генерална проба нема реприза. Понекогаш знае да биде и тажен кошмарен сон од кој тешко се будиме не можејќи да ги препознаеме знаците за излез од лавиринтот. Но големите борци секогаш успеваат да откорнат од себе уште едно парче надеж и верба во него. Благодарение на таа верба на лјубовта и поддршката од пријателите тие продолжуваат понатаму храбро преземајќи ја главната ролја во својата жживотна приказна.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Биографии и мемоари
Автор Весна Петрушевска
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Година на објавување2016
Број на страници147

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Hannah Gadsby
1.599 МКД
Sačuvano u omiljne
1.799 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Anthony Daniels
1.499 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.45 MB