Сестрите Романови : изгубените животи на големите кнегињи Романови
Култура

Сестрите Романови : изгубените животи на големите кнегињи Романови

Шифра на артикл: 013700
Баркод: 9786082620626
Код на производителот: 13700
Достапно веднаш
0 МКД
550 МКД
550 МКД
8,90 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Во книгата сестрите романови познатата авторка на биографии, Хелен Рапапорт, им нуди на cхитателите досега најавтентиcхна приказан за големите кнегињи Олга, Татјана, Марија и Анастасија. Црпејќи материјал од нивните необјавени писма, дневниcи, документи од приватни архиви, насликала впеcхатлив портрет на нивниот жживот во последните денови од династијата Романови.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Биографии и мемоари
Автор Хелен Рапапорт
Издавач Култура
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Година на објавување2020
Број на страници526

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Alan Riding
Цена 1.799 МКД
29,11 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Annie Ernaux
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : David Bailey
Цена 799 МКД
12,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Britney Spears
Цена 1.799 МКД
29,11 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Countess Of Carnvarvon
Цена 1.499 МКД
24,26 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Frankie Dettori
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Angela Hart
Цена 599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Jen Waite
Цена 999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Annie Ernaux
Цена 599 МКД
9,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.28 MB