Мечтите на хирургот
Бата Прес

Мечтите на хирургот

Шифра на артикл: 039670
ISBN: 9786082531267
Код на производителот: 39670
Достапно веднаш
0 МКД
400 МКД
400 МКД
6,47 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Доктор ѓорѓе Зафироски во своето жживотно писание - монографија ќе ни ја раскаже својата приказна, како врвел во овој наш земен свет. Патот по кој тргнал било писмото, науката и светлината. Детството на описменување го запоcхнал со светлината на борината, со светлината на газижената ламба. Студиите по медиcина ги изуcхувал со светлината на електриката во операcионите сали.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Биографии и мемоари
Автор Ѓорѓе Зафировски
Издавач Бата Прес
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Година на објавување2020
Број на страници210

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Annie Ernaux
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : David Bailey
799 МКД
12,93 EUR
Sačuvano u omiljne
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Britney Spears
1.799 МКД
29,11 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Countess Of Carnvarvon
1.499 МКД
24,26 EUR
Sačuvano u omiljne
999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Frankie Dettori
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Angela Hart
599 МКД
9,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11 MB