Никој не рече дека ќе биде лесно : и други работи кои треба да ги знаеш за животот
Издавачки центар ТРИ

Никој не рече дека ќе биде лесно : и други работи кои треба да ги знаеш за животот

Шифра на артикл: 002496
ISBN: 9786082304809
Код на производителот: 2496
Достапно веднаш
0 МКД
199 МКД
199 МКД
3,22 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
За да го создадеме чудото што толку многу го посакуваш, ќе мора да тргнеме кон едно место. Едно тајно место. Место каде што има доволно чуда за сите нас. Во тоа место живеат сите твои соништа. Тоа место ќе ти ја даде можноста за првпат во твојот жживот навистина да ја почувствуваш среќата. ќе дојдеш ли со мене? Следи ме.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Бизнис и менаџмент
Автор Коста Петров
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Година на објавување2016
Број на страници202

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Chip Heath
1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Richard Clodfelter
4.099 МКД
66,33 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.08 MB