Мудрост што може да се цитира
Магор

Мудрост што може да се цитира

Шифра на артикл: 003978
Баркод: 9786082234748
Код на производителот: 3978
Автор: Стив Џобс
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Во овој избор од цитати од и за Стив Џобс ќе прочитате незаборавни и инспиративни мисли за:– Вработувањата, отпуштањата и работното место– Иновациите– Дизајнот– Конкуренцијата– Семејството и пријателите– Образованието– Парите и богатството– Смртта и умирањето
Карактеристика Вредност
Kатегорија Бизнис и менаџмент
Автор Стив Џобс
Издавач Магор
Јазик Македонски
Година на објавување2015
Број на страници122

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Chip Heath
Цена 1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Richard Clodfelter
Цена 4.099 МКД
66,33 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.32 MB