Shihemi në majë
Издавачки центар ТРИ

Shihemi në majë

Шифра на артикл: 004925
ISBN: 9786082305301
Код на производителот: 4925
Достапно веднаш
0 МКД
199 МКД
199 МКД
3,22 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Me mbi 12.000 ekzemplarë Shihemi në maje është libri më i shitur në Maqedoni në pesë vitet e fundit ndërsa autori është një nga autorët më të lexuar modern maqedonas të kohës. Në “Shihemi në maje”, Kosta Petrov, themeluesi 29 vjeç ikompanisë P World, ju merr për udhëtim nëpër përallën e tij jetësore të mbushur me momente të jashtëzakonshme, me ngritje dhë rënie, përvoja të këndshme dhe të pakëndshme të cilat janë pjesë e pandashme e “rrugës në të cilën rrallë kalohet”. Ai që zgjedh këtë rrugë dhe e përballon, në fund e pret shpërblimi i merituar. Gjatë rrugëtimit të tij eksitues, Kosta Petrov ballafaqohet me mundësitë e mëdha në Amerikë, skenat e hidhura në Pragë, me qendrën e luksit në Dubai, por edhe me realitetin e krijimit të një brendi global nga rajoni ynë. Shihemi në maje është libër për ato që besojnë se në jetë të gjithë janë krijuar për gjëra të mëdha. Hyni në botën ku gjithçka është e mundur.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Бизнис и менаџмент
Автор Коста Петров
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Година на објавување2017
Број на страници173

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Chip Heath
1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Richard Clodfelter
4.099 МКД
66,33 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.08 MB