Правилото 10х : единствената разлика меѓу успехот и неуспехот
Издавачки центар ТРИ

Правилото 10х : единствената разлика меѓу успехот и неуспехот

Шифра на артикл: 006914
Баркод: 9786084569961
Код на производителот: 6914
Достапно веднаш
0 МКД
450 МКД
450 МКД
7,28 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Правилото 10х е светиот грал за луЌето што сакаат да успеат. Тоа ги утврдува најсоодветните нивоа на дејствување и осигурува дека ќе продолите да функcионирате на тие нивоа во текот на cелиот ваш живот и професионална кариера. е ве ослободи од стравовите ќе ви ги зголеми храброста и самодовербата ќе ги елиминира одолувањето и несигурноста и ќе ви даде чувство за cел – а со тоа вашиот живот вашите соништа и вашите cели ќе доивеат преродба. „Грант Кардон постигнува полн погодок со Правилото 10х. Во неа ни ја открива вистинската причина зошто на луЌето одлично им оди во секое поле на животот!“ Брајан Трејси
Карактеристика Вредност
Kатегорија Бизнис и менаџмент
Автор Грант Кардон
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Број на страници225

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Chip Heath
Цена 1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Richard Clodfelter
Цена 4.099 МКД
66,33 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.34 MB