Начинот на волкот од Волстрит : продавање по права линија
Издавачки центар ТРИ

Начинот на волкот од Волстрит : продавање по права линија

Шифра на артикл: 006917
ISBN: 9786084569947
Код на производителот: 6917
Достапно веднаш
0 МКД
450 МКД
450 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Контроверзниот Џордан Белфорт ексклузивно ни го отвора својот свет и ни нуди увид во сопствениот Систем на права линија - со чија помош успеа да создаде огромно богатство за себе и за своите клиенти. Луѓе што никогаш не оствариле успех, одненаде постигнуваат нешта за кои не ни сонувале дека се можни, и живеат многу поповластен живот отколку што си замислувале. А сето тоа почнува со усовршување на уметноста на убедувањето, со помош на Системот на права линија.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Бизнис и менаџмент
Автор Џордан Белфорт
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Број на страници244

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Richard Clodfelter
4.099 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Napoleon Hill
610 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.46 MB