Психологија на парите
Издавачки центар ТРИ

Психологија на парите

Шифра на артикл: 049370
ISBN: 9786084892755
Код на производителот: 49370
Достапно веднаш
0 МКД
500 МКД
500 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Уметноста на ракување со парите зависи од однесувањето со луѓето, а не од вашата интелигенција Ова извонредно дело многу брзо стана светски хит и бизнис-класика, но и книга за секојдневно користење што нè учи како полесно да живееме со правилно користење и распределба на финансиите. Нејзината огромна популарност се должи на тоа што ги изложува нештата што никогаш порано не биле кажани, на начин на кој никој претходно не го сторил тоа.Уметноста на ракување со парите зависи од однесувањето со луѓето, а не од вашата интелигенција. Ако научите како да се однесувате и ако го разберете својот однос и односот на останатите, ќе го разберете и светот!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Бизнис и менаџмент
Автор Морган Хаусел
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници262

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Richard Clodfelter
4.099 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Napoleon Hill
610 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.46 MB