Претприемништвото и стратегиите за развој и вработување во малите и средните претпријатија во Република Србија
Муза

Претприемништвото и стратегиите за развој и вработување во малите и средните претпријатија во Република Србија

Шифра на артикл: 052510
ISBN: 9786084906025
Код на производителот: 52510
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Претприемништвото и стратегиите за развој и вработување во малите и средните претпријатија во Република Србија од Александар М. Гаиќ претставува вредна студија за економијата во Србија и во регионот. Заклучоците на Александар М. Гаиќ од повеќе аспекти може да се аплицираат и да се применуваат и во контекстот на македонското стопанство.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Бизнис и менаџмент
Автор Александар М. Гаиќ
Издавач Муза
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2019
Број на страници276

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Richard Clodfelter
4.099 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Napoleon Hill
610 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.49 MB