Како да се успее во денешниот свет
Издавачки центар ТРИ

Како да се успее во денешниот свет

Шифра на артикл: 054604
ISBN: 9786082308821
Код на производителот: 54604
Достапно веднаш
0 МКД
320 МКД
320 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Sakate li da nauchite kako da napreduvate? Da gi otkriete site neshta shto vlijaat vrz uspehot vo sekoja profesija i vo site zhivotni odnosi? Sakate da im se dopagjate na lugjeto? Ako ste odluchni da napreduvate, da si ovozmozhite finansiska stabilnost, da ostavate dobar vpechatok kade i da odite, nauchete gi veshtinite na Dejl Karnegi.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Бизнис и менаџмент
Автор Дејл Карнеги
Издавач Издавачки центар ТРИ
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Година на објавување2022

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Richard Clodfelter
4.099 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Napoleon Hill
610 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.45 MB