Револуција во работата на далечина : да се успее од секаде
Арс Ламина

Револуција во работата на далечина : да се успее од секаде

Шифра на артикл: 056895
Баркод: 9786082676371
Код на производителот: 56895
Автор: Сидал Нили
Достапно веднаш
0 МКД
390 МКД
390 МКД
6,31 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Бизнис и менаџмент
Автор Сидал Нили
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници231

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Chip Heath
Цена 1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Richard Clodfelter
Цена 4.099 МКД
66,33 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Tiffani Bova
Цена 799 МКД
12,93 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.31 MB