Геометриско блокче
Арс Ламина

Геометриско блокче

Шифра на артикл: 004204
Код на производителот: 4204
Достапно веднаш
0 МКД
99 МКД
99 МКД
1,60 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Блокчето мое да се користи за прецизно цртање геометриски фигурич геометриски трансформации (осна симетрија, ротација и транслација)ч графици на функциич план и проекции на геометриски тела. Ова геометриско блокче содри три вида хартија: - Хартија со квадратна мрежа - Милиметарска хартија - Изометриска хартија
Карактеристика Вредност
Kатегорија Блокови училишни
Автор Билјана Стојоска-Златков
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2016
Број на страници60

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
56 МКД
0,91 EUR
Sačuvano u omiljne
56 МКД
0,91 EUR
Sačuvano u omiljne
48 МКД
0,78 EUR
Sačuvano u omiljne
48 МКД
0,78 EUR
Sačuvano u omiljne
35 МКД
0,57 EUR
Sačuvano u omiljne
35 МКД
0,57 EUR
Sačuvano u omiljne
75 МКД
1,21 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.98 MB