Боенка - Принцези
Арс Ламина

Боенка - Принцези

Шифра на артикл: 000050
ISBN: 5310328000121
Код на производителот: 50
Достапно веднаш
0 МКД
68 МКД
68 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Забавно-едукативни боенки: - За развој на моторичките вештини кај децата - За јакнење на концентрацијата - За поттикнување на детската љубопитност, фантазија и креативност Наслови во серијата: - Зошто доцни Дедо Мраз - Принцези - Чудовиштата од планетата Зорг - Диносауруси - Необичните колички - Птици на жица - Слонко и пријателите
Карактеристика Вредност
Kатегорија Боенки и цртанки
Автор Билјана С. Црвенковска
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2014
Број на страници16

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : /
68 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.39 MB