Боенка: Домашни животни
Арс Ламина

Боенка: Домашни животни

Шифра на артикл: 001955
ISBN: 5310328000213
Код на производителот: 1955
Достапно веднаш
0 МКД
48 МКД
48 МКД
0,78 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Боенки со налепници • За развој на моторичките вештини кај децата • За јакнење на концентрацијата • За поттикнување на детската лјубопитност, фантазија и креативност Наслови во серијата: • Бубачки • Превозни средства • Играчки • Диви жживотни • Домашни жживотни • Овошје и зеленчук
Карактеристика Вредност
Kатегорија Боенки и цртанки
Автор Билјана С. Црвенковска
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2014
Број на страници16

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
62 МКД
1,00 EUR
Sačuvano u omiljne
62 МКД
1,00 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : /
68 МКД
1,10 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.03 MB