Другарки со стил: Облечи ја Срна
Арс Ламина

Другарки со стил: Облечи ја Срна

Шифра на артикл: 001957
ISBN: 9786082299266
Код на производителот: 1957
Достапно веднаш
0 МКД
118 МКД
118 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Другарки со стил Креирај облека за другарките со стил! Собери ги сите другарки и менувај им ги облеките! Модни сликовници за развој на моторичките вештини кај децата за поттикнување на фантазијата и креативноста за зајакнување на самостојноста и самодовербата Наслови во серијата Облечи ја Ања Облечи ја Лина Облечи ја Јана Облечи ја Срна
Карактеристика Вредност
Kатегорија Боенки и цртанки
Автор Билјана С. Црвенковска
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2015
Број на страници20

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : /
68 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.4 MB