Бој со Дина и Додо 1: Голема зимска боенка
Арс Ламина

Бој со Дина и Додо 1: Голема зимска боенка

Шифра на артикл: 012294
ISBN: 5310328005973
Код на производителот: 12294
Достапно веднаш
0 МКД
68 МКД
68 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Бој со Дина и Додо! Низ страниците на овие изданија ќе најдеш најразлични илустрации со Дина и Додо, кои можеш да ги обоиш по твоја желба! • Развивање на фините моторни вештини на мускулите на рацете и прстите (графомоторни вештини) • За јакнење на концентрацијата • За поттикнување на детската љубопитност, фантазија и креативност
Карактеристика Вредност
Kатегорија Боенки и цртанки
Автор Бранка Бугариска (уредник)
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници16

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : /
68 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.39 MB