Боенка со налепници - Морски свет
Арс Ламина

Боенка со налепници - Морски свет

Шифра на артикл: 048933
ISBN: 5310328006642
Код на производителот: 48933
Издавач: Арс Ламина
Достапно веднаш
0 МКД
48 МКД
48 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
• За развој на моторичките вештини кај децата • За јакнење на концентрацијата • За поттикнување на детската љубопитност, фантазија и креативност
Карактеристика Вредност
Kатегорија Боенки и цртанки
Издавач Арс Ламина
Возраст 3 - 5 години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници10

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : /
68 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.4 MB