Боенка - Велигденски зајачиња
Арс Ламина

Боенка - Велигденски зајачиња

Шифра на артикл: 056603
ISBN: 5310328007243
Код на производителот: 56603
Издавач: Арс Ламина
Достапно веднаш
0 МКД
68 МКД
68 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
За развој на моторичките вештини кај децата За јакнење на концентрацијата За поттикнување на детската љубопитност, фантазија и креативност.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Боенки и цртанки
Издавач Арс Ламина
Возраст 4+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници16
Димензија21 x 30 cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : /
68 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 12.13 MB