Боенка за спокоен ум
Издавачки центар ТРИ

Боенка за спокоен ум

Шифра на артикл: 000318
Баркод: 9786082304083
Код на производителот: 318
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Смирете го немирот и ослободете се од стресот со боење. Оваа книга со прекрасни илустрации изобилува со суптилни цртеи и слоени шари кои ќе ве поттикнат да медитирате понесени од креативноста и со полна присутност да ги боите страниците. Одвојте неколку минути од денот – каде и да сте – и бојте за мир и спокоен ум. Ема Фарарон е француски илустратор и графички дизајнер што ивее и работи во Лондон.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Боенки и изработки за возрасни
Автор Ема Фараронс
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Година на објавување2015
Број на страници112

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : /
Цена 100 МКД
1,62 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : /
Цена 100 МКД
1,62 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : /
Цена 80 МКД
1,29 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : /
Цена 80 МКД
1,29 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : /
Цена 80 МКД
1,29 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.18 MB