Креативни цртежи за забава и релаксација : боенка за возрасни
Арс Ламина

Креативни цртежи за забава и релаксација : боенка за возрасни

Шифра на артикл: 004688
Баркод: 9786082476889
Код на производителот: 4688
Издавач: Арс Ламина
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Боењето го буди уметникот во секого, без разлика на возраста. Постои слобода во изборот на боички, фломастери и моливи, во нивното подредување и во чувството на наплив на воодушевување едка безбојното почнува да се преточува во бојадисано. За оние што отсекогаш ушивале да цртаат и бојат, Креативни цртежи за забава и релаксација, овозможува оттргнување од вашето секојдневие и нурнување во една шематска игра што ви е позната и што лесно ве врзува. Забавувајте се, опуштете се, истражувајте.... Секое дете е уметник. Проблемот е како да остане уметник кога ќе порасне - Пабло Пикасо
Карактеристика Вредност
Kатегорија Боенки и изработки за возрасни
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2016
Број на страници50

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : /
Цена 100 МКД
1,62 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : /
Цена 100 МКД
1,62 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : /
Цена 80 МКД
1,29 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : /
Цена 80 МКД
1,29 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : /
Цена 80 МКД
1,29 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : /
Цена 200 МКД
3,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.33 MB