Мачки - боенка за релаксација и ослободување од стресот
Тримакс

Мачки - боенка за релаксација и ослободување од стресот

Шифра на артикл: 055113
ISBN: 9786082043777
Код на производителот: 55113
Издавач: Тримакс
Достапно веднаш
0 МКД
220 МКД
220 МКД
3,56 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Боенка за релаксација и ослободување од стресот. Разгалете ја душата и внесете спокој во секојдневието.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Боенки и изработки за возрасни
Издавач Тримакс
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници64
Димензија29cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : /
80 МКД
1,29 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.05 MB