Врзиво за акрилни бои - сјајно, Pebeo, Studio Acrylics Auxiliaries, Gloss Bindex, 250 мл

Врзиво за акрилни бои - сјајно, Pebeo, Studio Acrylics Auxiliaries, Gloss Bindex, 250 мл

Шифра на артикл: 037144
Код на производителот: 37144
Достапно веднаш
0 МКД
530 МКД
530 МКД
8,58 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Медиуми за акрилни бои
Димензија250 u043cu043b

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.23 MB