Медиум за пуринг техника, Pebeo, Studio Acrylics Auxiliaries, Pouring Medium, 1000мл

Медиум за пуринг техника, Pebeo, Studio Acrylics Auxiliaries, Pouring Medium, 1000мл

Шифра на артикл: 046942
Код на производителот: 46942
Достапно веднаш
0 МКД
2.220 МКД
2.220 МКД
35,92 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Медиуми за акрилни бои
Димензија1000u043cu043b
Во моментов нема коментари

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.04 MB