Мрсни боици, S-Cool, 1/12
Мрсни боици, S-Cool, 1/12
Мрсни боици, S-Cool, 1/12
Мрсни боици, S-Cool, 1/12

Мрсни боици, S-Cool, 1/12

Шифра на артикл: 039612
Код на производителот: 39612
Достапно веднаш
0 МКД
55 МКД
55 МКД
0,89 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
НЕТОКСИЧНИ МРСНИ БОИЦИ со висок квалитет наменети за најмалите уметници. Секоја боица е обложена со заштитна амбалажа за да се заштити детето од валкање. Голема палета од јаки бои за поттикнување на креативноста и голема забава при цртањето.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Боички-мрсни, восочни

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.98 MB