Чадор, MINI HOOK, црвен
Чадор, MINI HOOK, црвен
Чадор, MINI HOOK, црвен
Чадор, MINI HOOK, црвен
Чадор, MINI HOOK, црвен
Чадор, MINI HOOK, црвен
Lexon

Чадор, MINI HOOK, црвен

Шифра на артикл: 060424
Достапно веднаш
0 МКД
1.525 МКД
1.525 МКД
24,68 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Чадори и кабаници
Бренд Lexon
Боја Црвена

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 1.890 МКД
30,58 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 2.645 МКД
42,80 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 2.645 МКД
42,80 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 2.295 МКД
37,14 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.15 MB