Чајник, Britto - Apple
Чајник, Britto - Apple
Чајник, Britto - Apple
Чајник, Britto - Apple
Egan

Чајник, Britto - Apple

Шифра на артикл: 043852
Код на производителот: 43852
Достапно веднаш
0 МКД
1.835 МКД
1.835 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Чајник од 470 мл со поп дизајн. Овој производ со ексклузивен поп дизајн е целосно изработен од порцелан и припаѓа на Britto колекцијата која е создадена да ја направи Вашата трпеза уникатна.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Чајници и инфузери
Бренд Egan

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 12.13 MB