Чајник, Birds of Paradise, 1.2L
Images D'Orient

Чајник, Birds of Paradise, 1.2L

Шифра на артикл: 016628
Достапно веднаш
0 МКД
6.180 МКД
5.562 МКД
90,00 EUR
Заштеда: 618 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Порцелански чајник со капацитет од 1.2 литри, тежина од 645г, безбеден за употреба во микробранова печка и машина за садови.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Чајници и инфузери
Бренд Images D'Orient

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
4.045 МКД
65,45 EUR
Sačuvano u omiljne
5.562 МКД
90,00 EUR
Заштеда 10%
6.180 МКД
Sačuvano u omiljne
5.562 МКД
90,00 EUR
Заштеда 10%
6.180 МКД
Sačuvano u omiljne
2.490 МКД
40,29 EUR
Sačuvano u omiljne
1.835 МКД
29,69 EUR
Sačuvano u omiljne
1.835 МКД
29,69 EUR
Sačuvano u omiljne
1.095 МКД
17,72 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.01 MB