Сет од чајник, шолја и послужавник, Britto - Flower
Egan

Сет од чајник, шолја и послужавник, Britto - Flower

Шифра на артикл: 043854
Код на производителот: 43854
Достапно веднаш
0 МКД
3.595 МКД
3.595 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Изработен од порцелан, овој производ е дел од Britto колекцијата која е создадена да ја направи Вашата трпеза уникатна.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Чајници и инфузери
Бренд Egan

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.35 MB