Чајник, Versailles
Чајник, Versailles
Чајник, Versailles
Чајник, Versailles
BaciMilano

Чајник, Versailles

Шифра на артикл: 210221
Достапно веднаш
0 МКД
4.045 МКД
4.045 МКД
65,45 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Чајник од колекцијата Versailles на Baci Milano. Оваа колекција се одликува со безвременска елеганција со современа нота изразена преку геометрискиот дизајн. Класичниот toile de jouy дизајн на овој сад за шеќер буди чувства на радост, романса и авантура. Одлично се вклопува со шолјите за чај од истата колекција. Не се препорачува употреба во микробранова печка и машина за садови. Материјал: порцелан Димензии: Ø20x23 цм
Карактеристика Вредност
Kатегорија Чајници и инфузери
Бренд BaciMilano

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
5.562 МКД
90,00 EUR
Заштеда 10%
6.180 МКД
Sačuvano u omiljne
5.562 МКД
90,00 EUR
Заштеда 10%
6.180 МКД
Sačuvano u omiljne
5.562 МКД
90,00 EUR
Заштеда 10%
6.180 МКД
Sačuvano u omiljne
2.490 МКД
40,29 EUR
Sačuvano u omiljne
1.835 МКД
29,69 EUR
Sačuvano u omiljne
1.835 МКД
29,69 EUR
Sačuvano u omiljne
1.095 МКД
17,72 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.05 MB