Инфузер, T-Timepiece
Инфузер, T-Timepiece
Инфузер, T-Timepiece
Инфузер, T-Timepiece
Инфузер, T-Timepiece
Инфузер, T-Timepiece
Инфузер, T-Timepiece
Инфузер, T-Timepiece
Инфузер, T-Timepiece
Инфузер, T-Timepiece
Инфузер, T-Timepiece
Инфузер, T-Timepiece
Alessi

Инфузер, T-Timepiece

Шифра на артикл: 049758
Код на производителот: 49758
Достапно веднаш
0 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Чајници и инфузери
Бренд Alessi
Димензија2 x 6 x 4.5 cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 12.14 MB