Дрвен човек-модел за цртање, Mannequin, 30 цм
Дрвен човек-модел за цртање, Mannequin, 30 цм
Дрвен човек-модел за цртање, Mannequin, 30 цм
Дрвен човек-модел за цртање, Mannequin, 30 цм
Creativ

Дрвен човек-модел за цртање, Mannequin, 30 цм

Шифра на артикл: 034848
Код на производителот: 34848
Достапно веднаш
0 МКД
595 МКД
595 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Додатоци за цртање
Бренд Creativ

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.96 MB