Дрвен модел-човек - женски, Mannequin - Female
Дрвен модел-човек - женски, Mannequin - Female
Дрвен модел-човек - женски, Mannequin - Female
Дрвен модел-човек - женски, Mannequin - Female
Creativ

Дрвен модел-човек - женски, Mannequin - Female

Шифра на артикл: 050181
Код на производителот: 50181
Достапно веднаш
0 МКД
595 МКД
595 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Додатоци за цртање
Бренд Creativ
Димензија30 cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.73 MB