Смола за глазирање, Pebeo, Gedeo, Glazing Bioresin, 300мл

Смола за глазирање, Pebeo, Gedeo, Glazing Bioresin, 300мл

Шифра на артикл: 047103
Код на производителот: 47103
Достапно веднаш
0 МКД
3.190 МКД
3.190 МКД
51,62 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Додатоци за изработка
Димензија300u043cu043b

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.12 MB