Ламба, LED, MINA L, металик сива
Ламба, LED, MINA L, металик сива
Ламба, LED, MINA L, металик сива
Ламба, LED, MINA L, металик сива
Ламба, LED, MINA L, металик сива
Ламба, LED, MINA L, металик сива
Ламба, LED, MINA L, металик сива
Ламба, LED, MINA L, металик сива
Ламба, LED, MINA L, металик сива
Ламба, LED, MINA L, металик сива
Ламба, LED, MINA L, металик сива
Ламба, LED, MINA L, металик сива
Ламба, LED, MINA L, металик сива
Ламба, LED, MINA L, металик сива
Lexon

Ламба, LED, MINA L, металик сива

Шифра на артикл: 045740
Код на производителот: 45740
Достапно веднаш
0 МКД
4.315 МКД
4.315 МКД
69,82 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Домашно и канцелариско осветлување
Бренд Lexon

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.54 MB