Повеќенаменско пенкало 7 во 1, Gadget Pen, 2 дизајни
Повеќенаменско пенкало 7 во 1, Gadget Pen, 2 дизајни
Повеќенаменско пенкало 7 во 1, Gadget Pen, 2 дизајни
Повеќенаменско пенкало 7 во 1, Gadget Pen, 2 дизајни
Повеќенаменско пенкало 7 во 1, Gadget Pen, 2 дизајни
Повеќенаменско пенкало 7 во 1, Gadget Pen, 2 дизајни
Повеќенаменско пенкало 7 во 1, Gadget Pen, 2 дизајни
Повеќенаменско пенкало 7 во 1, Gadget Pen, 2 дизајни
Kikkerland

Повеќенаменско пенкало 7 во 1, Gadget Pen, 2 дизајни

Шифра на артикл: 061902
Достапно веднаш
0 МКД
680 МКД
680 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Цената се однесува на едно парче. Во забелешка во нарачката можете да ни посочите кој дизајн од пенкалото сакате да го нарачате.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Џебни алатки
Бренд Kikkerland

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.36 MB