Македонски јазик и литература за матурски испит
Бата Прес

Македонски јазик и литература за матурски испит

Шифра на артикл: 056289
ISBN: 9786086527006
Код на производителот: 56289
Достапно веднаш
0 МКД
450 МКД
450 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Средно образование
Автор Ленка Панчевска
Издавач Бата Прес
Училишна година Четврта година
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2011
Број на страници386

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Хомер
300 МКД
Sačuvano u omiljne
250 МКД
Sačuvano u omiljne
120 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.53 MB