Македонска РОК енциклопедија

Македонска РОК енциклопедија

Шифра на артикл: 005015
ISBN: 9786086620004
Код на производителот: 5015
Достапно веднаш
0 МКД
2.200 МКД
2.200 МКД
35,60 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Оваа пионерска објава е издание на „Corpus Delicti Records“ и содржи податоци за 333 македонски групи и артисти од различни музички жанрови, повеќе од 400 фотографии и прецизни податоци за нивните снимки, изданија и концерти.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Енциклопедии и лексикони
Автор Тошо Филиповски
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Број на страници400

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Jessica Hundley
Цена 1.899 МКД
30,73 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Taschen
Цена 1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : DK
Цена 1.499 МКД
24,26 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : D.K. Publishing
Цена 2.799 МКД
45,29 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : /
Цена 2.199 МКД
35,58 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 1.499 МКД
24,26 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : DK
Цена 599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Matt Ralphs
Цена 1.299 МКД
21,02 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 1.499 МКД
24,26 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Dk
Цена 1.299 МКД
21,02 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.18 MB