Џорџ и сината месечина

Џорџ и сината месечина

Шифра на артикл: 009020
ISBN: 9786084850199
Код на производителот: 9020
Достапно веднаш
0 МКД
600 МКД
600 МКД
9,71 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Џорџ и неговата најдобра другарка, Ени, се избрани да учествуваат во програмата за млади астронаути што ќе ги обучи за идно патување на Марс. Ова е се што отсекогаш го сакале - и сега се на чекор од тоа да бидат дел од вселенските откритија и да запознаат куп нови пријатели, кои исто така се фасцинирани од Универзумот. Но, кога ќе пристигнат во вселенскиот камп, Џорџ и Ени брзо дознаваат дека се случуваат чудни работи - на Земјата, како и на небото. Мистериозни вселенски мисии се случуваат во тајност, а обуките на астронаутите низ кои поминуваат стануваат сњ пострашни и пострашни
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Луси и Стивен Хокинг
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Број на страници334

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.02 MB