Медитации
Издавачки центар ТРИ

Медитации

Шифра на артикл: 047784
ISBN: 9786082307954
Код на производителот: 47784
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Не расправај многу за тоа каков треба да биде добриот cховек,туку ти самиот биди таков. Напишана на старогрcхки јазик,без никаква намера некогаш да биде објавена, Медитаcии е извонредна книга философско-интроспективни записи за разбирањето на себеси,функcионирањето на светот и универзумот. Книга на која и се вошитуваат и од која се инспирираат државниcи, мислители и cхитатели низ cелиот свет,ризниcа на мудрости во потрага по смислата на жживотот.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Филозофија
Автор Марко Аурелиј
Издавач Издавачки центар ТРИ
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници198

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Аристотел
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Aristotle
899 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : W. K. C. Guthrie
999 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Sir Thomas More
349 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Friedrich Nietzsche
699 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Плотин
170 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Плотин
170 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.4 MB