Sicher! B1+ - Kursbuch
Арс Ламина

Sicher! B1+ - Kursbuch

Шифра на артикл: 000019
Баркод: 9783190012060
Код на производителот: 19
Достапно веднаш
0 МКД
650 МКД
650 МКД
10,52 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Студентска книга што одговара на европско ниво Б1 +, која припаѓа на серијата Безбедна, ажурирана метода и со модуларен концепт за напредни ученици, која ги промовира и проширува знаењата во сите вештини и за испитите
Карактеристика Вредност
Kатегорија Германски јазик
Автор Michaela Perlmann-Balme, Susanne Schwalb
Издавач Арс Ламина
Јазик Германски
Година на објавување0
Број на страници120

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 390 МКД
6,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 390 МКД
6,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 720 МКД
11,65 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 820 МКД
13,27 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 390 МКД
6,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 390 МКД
6,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.15 MB