Карти за размена, Scarlet & Violet 04 Paradox Rift Booster Pack
Карти за размена, Scarlet & Violet 04 Paradox Rift Booster Pack
Карти за размена, Scarlet & Violet 04 Paradox Rift Booster Pack
Карти за размена, Scarlet & Violet 04 Paradox Rift Booster Pack
Карти за размена, Scarlet & Violet 04 Paradox Rift Booster Pack
Карти за размена, Scarlet & Violet 04 Paradox Rift Booster Pack
Карти за размена, Scarlet & Violet 04 Paradox Rift Booster Pack
Карти за размена, Scarlet & Violet 04 Paradox Rift Booster Pack
Pokemon

Карти за размена, Scarlet & Violet 04 Paradox Rift Booster Pack

Шифра на артикл: 061470
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Pokémon Paradox Rift е четвртото издание на Pokémon Scarlet and Violet од 2023 година. Содржи 10 рандом карти од Paradox Rift сетот со гаранција за најмалку една ретка карта (на пр. една холо ретка карта). Исто така содржи код за Pokémon TCG Live и base energy карта. Овој сет на играчите им нуди можност да го прошират или да го подобрат својот сет и е погоден и за почетници и за искусни играчи. Paradox Rift изданието содржи т.н. Paradox Pokémon, односно во него има Pokémon од минатото или од иднината ( на пр. Great Tusk, Scream Tail, Brute Bonnet, Flutter Maneú од минатото или Great Tusk, Scream Tail, Brute Bonnet, Flutter Maneú од иднината).
Карактеристика Вредност
Kатегорија Игри со карти
Бренд Pokemon
Возраст 6+ години

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
106 МКД
1,72 EUR
Sačuvano u omiljne
106 МКД
1,72 EUR
Sačuvano u omiljne
106 МКД
1,72 EUR
Sačuvano u omiljne
106 МКД
1,72 EUR
Sačuvano u omiljne
680 МКД
11,00 EUR
Sačuvano u omiljne
680 МКД
11,00 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.97 MB