Карти за размена, Ex Battle Deck – Kangaskhan Ex & Greninja Ex
Pokemon

Карти за размена, Ex Battle Deck – Kangaskhan Ex & Greninja Ex

Шифра на артикл: 061478
Достапно веднаш
0 МКД
1.290 МКД
1.290 МКД
20,87 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Секој од овие сетови содржи целосен шпил од 60 карти предводен од моќен Pokémon ex и вклучува се што Ви е потребно за игра. Содржи: - 1 шпил од 60 карти - 3 карти со референци - 1 книга со правила - 1 подлога за играње за еден играч - 1 сет damage counters стикери - 1 голема паричка - 1 кутија за шпилот карти - 1 лист со стратегија - 1 код карта за играње онлајн
Карактеристика Вредност
Kатегорија Игри со карти
Бренд Pokemon
Возраст 6+ години

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
106 МКД
1,72 EUR
Sačuvano u omiljne
106 МКД
1,72 EUR
Sačuvano u omiljne
106 МКД
1,72 EUR
Sačuvano u omiljne
106 МКД
1,72 EUR
Sačuvano u omiljne
680 МКД
11,00 EUR
Sačuvano u omiljne
680 МКД
11,00 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.97 MB