Друштвена игра 'Што сум јас?'
Светот на Биби

Друштвена игра 'Што сум јас?'

Шифра на артикл: 063958
Издавач: Светот на Биби
Достапно веднаш
0 МКД
613 МКД
613 МКД
9,92 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Нова друштвена игра со ултрамегаспецијални очила на кои се става картичка, па треба да се поставуваат многу креативни прашања за да се дојде до точниот одговор! Јееј! ? Загарантирана забава како за децата, така и за возрасните! Јипи рипи!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Игри со карти
Издавач Светот на Биби
Јазик Македонски

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
106 МКД
1,72 EUR
Sačuvano u omiljne
106 МКД
1,72 EUR
Sačuvano u omiljne
106 МКД
1,72 EUR
Sačuvano u omiljne
106 МКД
1,72 EUR
Sačuvano u omiljne
680 МКД
11,00 EUR
Sačuvano u omiljne
680 МКД
11,00 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.97 MB