Седумте мажи на Евелин Хуго
Арс Ламина

Седумте мажи на Евелин Хуго

Шифра на артикл: 046446
ISBN: 9786082673127
Код на производителот: 46446
Достапно веднаш
0 МКД
450 МКД
450 МКД
7,28 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Возрасна и повлечена холивудска филмска икона Евелин Хуго конечно е подготвена да ја каже вистината за нејзиниот гламурозен и скандалозен жживот. Но, кога за тоа ќе ја ангажира анонимната репортерка Моник Грант, никој не е поизненаден од самата Моник. Зошто неа? И зошто сега? Моник не е баш на врвот на светот. Сопругот ја напуштил, професионалниот жживот и е во ќор - сокак. И покрај тоа што не знае зошто Евелин ја избрала да ја напише нејзината биографија, Монике решена да ја искористи можноста и да почне своја кариера.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Историска фикција
Автор Тејлор Џенкинс Рејд
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници399
Во моментов нема коментари

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Emily Giffin
1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
1.199 МКД
19,40 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Меги О`Ферел
490 МКД
7,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Matt Haig
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Џули Бери
520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Џулија Квин
450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Џози Силвер
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Mudlum
500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.24 MB