Време на преправање
Арс Ламина

Време на преправање

Шифра на артикл: 059394
ISBN: 9786082677408
Код на производителот: 59394
Достапно веднаш
0 МКД
450 МКД
450 МКД
7,28 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Време на преправање е маестрален,длабоко имагинативен и строго документиран роман низ кој дефилираат незаборавни ликови,чиишто несекојдневни судбини и видувања ја носат приказната кон апсолутно неочекуван и потресен крај,повистинит од вистината.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Историска фикција
Автор Жоао Пинто Коељо
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници375
Во моментов нема коментари

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Emily Giffin
1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
1.199 МКД
19,40 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Меги О`Ферел
490 МКД
7,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Matt Haig
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Џули Бери
520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Џулија Квин
450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Џози Силвер
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.2 MB