Касичка за пари, Caramel, зелена со руски кукли, S
Pomme pidou

Касичка за пари, Caramel, зелена со руски кукли, S

Шифра на артикл: 063374
Достапно веднаш
0 МКД
840 МКД
840 МКД
13,59 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • S
    *
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Касички за пари
Бренд Pomme pidou
Боја Зелена
Димензија8x7x13cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.01 MB