Касичка за пари, Freddy, зелена со цветчиња, L
Pomme pidou

Касичка за пари, Freddy, зелена со цветчиња, L

Шифра на артикл: 063388
Достапно веднаш
0 МКД
3.860 МКД
3.860 МКД
62,46 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • L
    *
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Касички за пари
Бренд Pomme pidou
Боја Зелена
Димензија24x21x25cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11 MB