Едгар Алан По - избор
Ад Вербум

Едгар Алан По - избор

Шифра на артикл: 000188
Код на производителот: 188
Достапно веднаш
0 МКД
450 МКД
450 МКД
7,28 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Едгар Алан По е мајстор на креирањето атмосфера во неговите дела. Прави се за да чувствуваме. Не шета низ мрачните ходници на својата потсвест, откривајќи ни ги чудовиштата, скриени во темните зандани на нашата потсвест или, пак, можеби на колективната. Границите што го делат жживотот од Смртта, во најмала рака се мрачни и нејасни. Кој може да каже каде завршува едното, а каде започнува другото?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Класици
Автор Едгар Алан По
Издавач Ад Вербум
Јазик Македонски
Година на објавување2016
Број на страници252

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Vladimir Nabokov
899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lewis Sinclair
199 МКД
3,22 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Jones Suzanne
199 МКД
3,22 EUR
Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Jane Austen
2.099 МКД
33,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Allison Galbraith
1.499 МКД
24,26 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Данил Хармс
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.02 MB